| ID_BAS | 17870 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 21 |
| NFOND | Мистецтво Стародавнього світу |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| INVNOM | 169-АТК МХ |
| SHIFR | 9 |
| INV1 | 169 |
| INVNOMO | 1887 |
| DEFWD | Кругла рельєфна планшетка - прикраса для щита. |
| CREAT | ІІІ-ІІ ст.до н.е. |
| SIZES | д (рамки б) 11см; д (рамки м) 7 см |
| WAY | У чинній інвентарній книзі стоїть знак * - джерело надходження невідоме. |
| ENDAT | У чинній інвентарній книзі час надходження не вказано. |
| COLPR | 1 |
| SAFS | Обличчя сильно пошкоджене. Край рамки в багатьох місцях оббитий. |
| COMPNAM | В центрі планшетки - у високому рельєфі погрудне зображення Афіни Паллади в шоломі з егідою на грудях. Зображення заключене у високу круглу рамку. Верхній край рамки нагадує тонке стебло, а з боків - рельєфний орнамент, який складається з видовжених овів. На нижньому краї рамки - зигзагоподібний з цятками візерунок. |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | Греція, Александрія |
| ALLNAMES | 169-АТК МХ. Кругла рельєфна планшетка - прикраса для щита. |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 21&1 |
| KPSVED | У чинній інвентарній книзі старі документи прийому не зазначені. |
| DATSOST | 2007-07-05 |
| SIZES_E | д (рамки б) 11см; д (рамки м) 7 см |
| SIZES_RUS | д (рамки б) 11см; д (рамки м) 7 см |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| COMM | Коментар. У графі "матеріал" кілька виправлень: спочатку у 1950 р. було вказано "теракота", у 1960 р. воправлено на "срібло з золотінням", а в 1972 р. згідно з Актом Київської інспекції пробірного нагляду від 04.04.1972 р. - на "метал". Олівцем також напис: "В рест. в Москве". |
| VALUE | метал |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | техніка у чинній інвентарній книзі не вказана. |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 35 |
| VALUE | полиця |
| NAME | Епоха, культурно-історичний період |
|---|---|
| ID_KL | 37 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | У чинній інвентарній книзі епоха не зазначена. |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| COMM | У цій же графі чинної інвентарної книги продовження: "Знайдений в 1905 р. в Ольвії". |
| VALUE | Александрія |
| NOMER | 1 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2007-07-05 |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| ROL | 11 |
|---|---|
| EVENAME | Публікація |
| KLASCOD | 312 |
| TYPE | арх.матеріал |
| FNAME | Інвентарна книга № 1. Античне мистецтво (АТК) (з № 1 по № 302). |
| COMM | с. 77: інвентарні дані (дата внесення – квітень 1950 р.). |
| ID_KL | 6 |
| AVTOR | Архів ММХ, одиниця збереження № 42, опис № 7, справа № 3. |
| ID_BAS | 205036 |