| ID_BAS | 20494 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 21 |
| NFOND | Мистецтво Стародавнього світу |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 2218-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 2218 |
| INVNOM | 274-АТК МХ |
| SHIFR | 9 |
| INV1 | 274 |
| DEFWD | Монета лита - дельфін (рибка) двосторонній. |
| CREAT | V - поч. IV ст. до н.е. |
| CREAT1 | -500 |
| CREAT2 | -301 |
| SIZES | довж. 3,5 см |
| WAY | Згідно з чинною інвентарною книгою: "Над. з Держ. Іст. зап. "Ольвія" АН УРСР по акту від 19/VI-1957 р.". |
| ENDAT | 19.06.1957 р. |
| ENDAT1 | 1957 |
| ENDAT2 | 1957 |
| COLPR | 1 |
| OPISNIE | Опис як такий у чинній інвентарній книзі відсутній. |
| SAFS | Почищена і закріплена парафіном. |
| COMPNAM | Опис як такий у чинній інвентарній книзі відсутній. |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | Ольвія |
| ALLNAMES | 274-АТК МХ. 2218-ПН. Монета лита - дельфін (рибка) двосторонній. |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 21&1 |
| DATSOST | 2007-12-12 |
| SIZES_E | довж. 3,5 см |
| SIZES_RUS | довж. 3,5 см |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | мідь |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | техніка у чинній інвентарній книзі не вказана. |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 21 |
| VALUE | полиця |
| NAME | Спосіб надходження |
|---|---|
| ID_KL | 24 |
| VALUE | Передача |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | монети |
| NAME | Епоха, культурно-історичний період |
|---|---|
| ID_KL | 37 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | У чинній інвентарній книзі епоха не зазначена. |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| COMM | Знайдена в Ольвії. Випадк. знахідка. |
| VALUE | Ольвія |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| NOMER | 1 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2007-12-12 |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| ROL | 11 |
|---|---|
| EVENAME | Публікація |
| KLASCOD | 312 |
| TYPE | арх.матеріал |
| FNAME | Інвентарна книга № 1. Античне мистецтво (АТК) (з № 1 по № 302). |
| COMM | с. 117: інв. дані (дата заповнення - 19.06.1957 р.). |
| ID_KL | 6 |
| AVTOR | Архів ММХ, одиниця збереження № 42, опис № 7, справа № 3. |
| ID_BAS | 205036 |