| ID_BAS | 20589 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 21 |
| NFOND | Мистецтво Стародавнього світу |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 2854-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 2854 |
| INVNOM | 294-АТК МХ |
| SHIFR | 9 |
| INV1 | 294 |
| INVNOMO | К-1569; 412; ИВМ. 410 - 413 |
| DEFWD | Приліп у вигляді поліхромного вінку. |
| CREAT | І-ІІІ ст. н.е. |
| SIZES | зовн (? - рос. "вн."). діам. 15 см; н/шир. 3 см |
| WAY | Згідно з чинною інвентарною книгою: "Надійшов з Керченського історико-археологічного музею по акту від 2/VIII-58 р." |
| ENDAT | 02.08.1958 р. |
| ENDAT1 | 1958 |
| ENDAT2 | 1958 |
| COLPR | 1 |
| OPISNIE | Біля кінців він перевитий стрічкою (?).Збереглися сліди блакитної, рожевої і коричневої фарби. |
| SAFS | Реставрований. На місці з'єднання окремих частин грубо виступає сучасний гіпс. Деякі фрагменти відсутні. Тому він неправильної форми. |
| COMPNAM | Біля кінців він перевитий стрічкою (?).Збереглися сліди блакитної, рожевої і коричневої фарби. |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | Боспорське царство |
| ALLNAMES | 294-АТК МХ. 2854-ПН. Приліп у вигляді поліхромного вінку. |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 21&1 |
| DATSOST | 2007-12-19 |
| SIZES_E | зовн (? - рос. "вн."). діам. 15 см; н/шир. 3 см |
| SIZES_RUS | зовн (? - рос. "вн."). діам. 15 см; н/шир. 3 см |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | гіпс |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | техніка у чинній інвентарній книзі не вказана. |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 9 |
| VALUE | полиця |
| NAME | Спосіб надходження |
|---|---|
| ID_KL | 24 |
| VALUE | Передача |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | гіпсові наліпи |
| NAME | Епоха, культурно-історичний період |
|---|---|
| ID_KL | 37 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | У чинній інвентарній книзі епоха не зазначена. |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | Боспорське царство |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| NOMER | 1 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2007-12-19 |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| ROL | 11 |
|---|---|
| EVENAME | Публікація |
| KLASCOD | 312 |
| TYPE | арх.матеріал |
| FNAME | Інвентарна книга № 1. Античне мистецтво (АТК) (з № 1 по № 302). |
| COMM | с. 123: інв. дані (дата заповнення - 25.08.1958 р.). |
| ID_KL | 6 |
| AVTOR | Архів ММХ, одиниця збереження № 42, опис № 7, справа № 3. |
| ID_BAS | 205036 |
| ROL | 12 |
|---|---|
| EVENAME | Тимчасовий список |
| FNAME | АНТИЧНА ЕКСПОЗИЦІЯ, Зал 2, Рим, вітрини 4 та 5 |
| DATAEV | 21.07.2008 |
| ID_KL | 3 |
| ID_BAS | 217315 |