| ID_BAS | 20590 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 21 |
| NFOND | Мистецтво Стародавнього світу |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 2855-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 2855 |
| INVNOM | 295-АТК МХ |
| SHIFR | 9 |
| INV1 | 295 |
| INVNOMO | К-1905/4 |
| DEFWD | Монета. |
| CREAT | 123-210 рр. н.е. |
| CREAT1 | 123 |
| CREAT2 | 210 |
| SIZES | д.=2,5-2,7 см |
| WAY | Згідно з чинною інвентарною книгою: "Надійшов з Керченського історико-археологічного музею по акту від 2/VIII-58 р." |
| ENDAT | 02.08.1958 р. |
| ENDAT1 | 1958 |
| ENDAT2 | 1958 |
| COLPR | 1 |
| OPISNIE | На лицьовому боці курульне крісло, вінок, щит з бюстом римського імператора. Напис стерся. На зворотному боці вінок і знак МН = 48 (унцій) сестерцій. По краю кілька насічок. |
| SAFS | Очищена. |
| COMPNAM | На лицьовому боці курульне крісло, вінок, щит з бюстом римського імператора. Напис стерся. На зворотному боці вінок і знак МН = 48 (унцій) сестерцій. По краю кілька насічок. |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | Боспорське царство |
| ALLNAMES | 295-АТК МХ. 2855-ПН. Монета. |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 21&1 |
| DATSOST | 2007-12-19 |
| SIZES_E | д.=2,5-2,7 см |
| SIZES_RUS | д.=2,5-2,7 см |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | мідь |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | техніка у чинній інвентарній книзі не вказана. |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 23 |
| VALUE | полиця |
| NAME | Спосіб надходження |
|---|---|
| ID_KL | 24 |
| VALUE | Передача |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | монети |
| NAME | Епоха, культурно-історичний період |
|---|---|
| ID_KL | 37 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | У чинній інвентарній книзі епоха не зазначена. |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| COMM | Котіс ІІ або Савромат ІІ (?) |
| VALUE | Боспорське царство |
| NOMER | 1 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2007-12-19 |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| ROL | 11 |
|---|---|
| EVENAME | Публікація |
| KLASCOD | 312 |
| TYPE | арх.матеріал |
| FNAME | Інвентарна книга № 1. Античне мистецтво (АТК) (з № 1 по № 302). |
| COMM | с. 123: інв. дані (дата заповнення – 25.08.1958 р.). |
| ID_KL | 6 |
| AVTOR | Архів ММХ, одиниця збереження № 42, опис № 7, справа № 3. |
| ID_BAS | 205036 |