| ID_BAS | 20674 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 21 |
| NFOND | Мистецтво Стародавнього світу |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 3937-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 3937 |
| INVNOM | 319-АТК МХ |
| SHIFR | 9 |
| INV1 | 319 |
| DEFWD | Чаша мегарська з рослинним рельєфним орнаментом на зовнішній стороні. |
| CREAT | ІІ ст. до н.е. |
| SIZES | вис. 5,5 см; д. устя 15,2 см |
| WAY | Згідно з чинною інвентарною книгою: "Отримана в дар від гр. Лєбєдєва Г.А. по акту № 4 п.п. від 5/IХ 1963 р." |
| ENDAT | 1963 р. |
| ENDAT1 | 1963 |
| ENDAT2 | 1963 |
| COLPR | 1 |
| OPISNIE | Дно ледве заглиблене всередину. Кільцева підставка слабко позначена. |
| SAFS | По всій поверхні (зсередини і зовні) окиси солей. По краю щербина та дрібні відколи. |
| COMPNAM | Дно ледве заглиблене всередину. Кільцева підставка слабко позначена. |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | М. Азія(?) |
| ALLNAMES | 319-АТК МХ. 3937-ПН. Чаша мегарська з рослинним рельєфним орнаментом на зовнішній стороні. |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 21&1 |
| DATSOST | 2008-01-08 |
| SIZES_E | вис. 5,5 см; д. устя 15,2 см |
| SIZES_RUS | вис. 5,5 см; д. устя 15,2 см |
| YESEXPON | 1 |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | глина |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | техніка у чинній інвентарній книзі не вказана. |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 6 |
| VALUE | верхня полиця |
| NAME | Спосіб надходження |
|---|---|
| ID_KL | 24 |
| VALUE | Дарунок |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | "мегарські" чаші |
| NAME | Автентичність предмета |
|---|---|
| ID_KL | 42 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | Оригінал |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | М. Азія |
| NOMER | 1 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2008-01-08 |
| COMM | Автор інв. опису 1963 р. - Ф.М. Штітельман. |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| ROL | 11 |
|---|---|
| EVENAME | Публікація |
| KLASCOD | 312 |
| TYPE | арх.матеріал |
| FNAME | Інвентарна книга античних виробів з глини, скла і бронзи. № 2. |
| COMM | с. 7: інв. дані (дата заповнення – 06.09.1963 р.). |
| ID_KL | 6 |
| AVTOR | Архів ММХ, одиниця збереження № 146, опис № 7, справа № 1. |
| ID_BAS | 205691 |
| ROL | 12 |
|---|---|
| EVENAME | Тимчасовий список |
| FNAME | АНТИЧНА ЕКСПОЗИЦІЯ Зал 1, Греція, вітрини 6 та 7. |
| DATAEV | 21.07.2008 |
| ID_KL | 3 |
| ID_BAS | 217309 |