| ID_BAS | 20675 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 21 |
| NFOND | Мистецтво Стародавнього світу |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 3938-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 3938 |
| INVNOM | 320-АТК МХ |
| SHIFR | 9 |
| INV1 | 320 |
| DEFWD | Світильник червонолаковий з чоловічою фігурою в плащі на щитку. |
| CREAT | Час створення у чинній інвентарній книзі не вказано. |
| SIZES | вис. 2,6 см; довж. 9,7 см |
| WAY | Згідно з чинною інвентарною книгою: "Отриманий в дар від гр. Лєбєдєва Г.А. по акту № 4 п.п. від 5/IХ 1963 р." |
| ENDAT | 1963 р. |
| ENDAT1 | 1963 |
| ENDAT2 | 1963 |
| COLPR | 1 |
| OPISNIE | Опис як такий в чинній інвентарній книзі відсутній. |
| SAFS | Утрата біля одного з отворів на щитку. Відбита ручка. Подряпини, дрібні відколи, кіптява. |
| COMPNAM | Опис як такий в чинній інвентарній книзі відсутній. |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | Рим |
| ALLNAMES | 320-АТК МХ. 3938-ПН. Світильник червонолаковий з чоловічою фігурою в плащі на щитку. |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 21&1 |
| DATSOST | 2008-01-08 |
| SIZES_E | вис. 2,6 см; довж. 9,7 см |
| SIZES_RUS | вис. 2,6 см; довж. 9,7 см |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | глина |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 2 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | червоний лак |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | техніка у чинній інвентарній книзі не вказана. |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 22 |
| VALUE | полиця |
| NAME | Спосіб надходження |
|---|---|
| ID_KL | 24 |
| VALUE | Дарунок |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | глиняні |
| NAME | Епоха, культурно-історичний період |
|---|---|
| ID_KL | 37 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | У чинній інвентарній книзі епоха не зазначена. |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | Рим |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| NOMER | 1 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2008-01-08 |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| ROL | 11 |
|---|---|
| EVENAME | Публікація |
| KLASCOD | 312 |
| TYPE | арх.матеріал |
| FNAME | Інвентарна книга античних виробів з глини, скла і бронзи. № 2. |
| COMM | с. 7: інв. дані (дата заповнення – 06.09.1963 р.). |
| ID_KL | 6 |
| AVTOR | Архів ММХ, одиниця збереження № 146, опис № 7, справа № 1. |
| ID_BAS | 205691 |
| ROL | 12 |
|---|---|
| EVENAME | Тимчасовий список |
| FNAME | АНТИЧНА ЕКСПОЗИЦІЯ, Зал 2, Рим, вітрини 4 та 5 |
| DATAEV | 21.07.2008 |
| ID_KL | 3 |
| ID_BAS | 217315 |