| ID_BAS | 20701 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 21 |
| NFOND | Мистецтво Стародавнього світу |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 3942-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 3942 |
| INVNOM | 324-АТК МХ |
| SHIFR | 9 |
| INV1 | 324 |
| DEFWD | Флакон (Badenflasche) з кулеподібним туловом. |
| CREAT | І ст. н.е. |
| SIZES | вис. 8,7 см |
| WAY | Згідно з чинною інвентарною книгою: "Отриманий в дар від гр. Лєбєдєва Г.А. по акту № 4 п.п. від 5/IХ 1963 р." |
| ENDAT | 05.09.1963 р. |
| ENDAT1 | 1963 |
| ENDAT2 | 1963 |
| COLPR | 1 |
| OPISNIE | Горло коротке трубчасте. Вінця відігнуті і загнуті всередину. На тулові горизонтальні гравіровані лінії. Дві ручки зроблені з овальних у зрізі стрічок. На ручки вдягнені бронзові кілечки на півтора оберти. Дно уплощене. |
| SAFS | Всередині забруднений. |
| COMPNAM | Горло коротке трубчасте. Вінця відігнуті і загнуті всередину. На тулові горизонтальні гравіровані лінії. Дві ручки зроблені з овальних у розрізі стрічок. На ручки вдягнені бронзові кілечки на півтора оберти. Дно уплощене. |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | Місце виготовлення у чинній інвентарній книзі не вказане. |
| ALLNAMES | 324-АТК МХ. 3942-ПН. Флакон (Badenflasche) з кулеподібним туловом. |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 21&1 |
| DATSOST | 2008-01-14 |
| SIZES_E | вис. 8,7 см |
| SIZES_RUS | вис. 8,7 см |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| COMM | блакитнувато-зеленувате |
| VALUE | скло |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | дуття |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 1 |
| VALUE | полиця |
| NAME | Спосіб надходження |
|---|---|
| ID_KL | 24 |
| VALUE | Дарунок |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | античне скло |
| NAME | Епоха, культурно-історичний період |
|---|---|
| ID_KL | 37 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | У чинній інвентарній книзі епоха не зазначена. |
| NAME | Автентичність предмета |
|---|---|
| ID_KL | 42 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | Оригінал |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | Місце виготовлення у чинній інвентарній книзі не вказане |
| NOMER | 1 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2008-01-14 |
| COMM | Автор інвентарного опису 1963 р. - Штітельман Ф.М. |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| ROL | 11 |
|---|---|
| EVENAME | Публікація |
| KLASCOD | 312 |
| TYPE | арх.матеріал |
| FNAME | Інвентарна книга античних виробів з глини, скла і бронзи. № 2. |
| COMM | с. 8: інв. дані (дата заповнення – 06.09.1963 р.). |
| ID_KL | 6 |
| AVTOR | Архів ММХ, одиниця збереження № 146, опис № 7, справа № 1. |
| ID_BAS | 205691 |
| ROL | 49 |
|---|---|
| EVENAME | Музейна виставка |
| FNAME | Антики. Вибрані твори античного мистецтва з колекції Музею Ханенків |
| DATAEV | 15.10. - 13.11.2016 р. |
| ID_KL | 1 |
| ID_BAS | 283530 |
| ROL | 49 |
|---|---|
| EVENAME | Музейна виставка |
| FNAME | “Антична колекція Музею Ханенків. Вибране” |
| DATAEV | 23.01 по 15.03.2014 р. |
| ID_KL | 1 |
| ID_BAS | 260891 |