| ID_BAS | 20721 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 21 |
| NFOND | Мистецтво Стародавнього світу |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 3959-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 3959 |
| INVNOM | 334-АТК МХ |
| SHIFR | 9 |
| INV1 | 334 |
| INVNOMO | Розкопочний № Б-60-1106 |
| DEFWD | Блюдо на високій ніжці з зображенням жіночої голови вліво та протомами гусей між групами променів, звернених вершинами вгору. |
| CREAT | VII ст. до н.е. (остання чверть). |
| CREAT1 | -700 |
| CREAT2 | -676 |
| SIZES | д. 23,5 см |
| WAY | Згідно з чинною інвентарною книгою: "Знайдено у 1960 р. на острові Березань. Передано Інститутом Археології АН УРСР по акту 6 п.п. від 28/ХІ-1963 р." |
| ENDAT | 28.11.1963 р. |
| ENDAT1 | 1963 |
| ENDAT2 | 1963 |
| COLPR | 1 |
| OPISNIE | Під фризом смуга меандру. В центрі розетта з плодів граната. Фризи розділені поясами лаку. Покриті пурпуром - пов'язка на волоссі жінки, плями на гусях та кружки на окремих плодах гранату. На зовнішній стороні блюда дві горизонтальні лінії. |
| SAFS | Розбите, склеєне. Фрагменти, що їх не вистачає, догіпсовані. Ніжка відбита і відсутня. |
| COMPNAM | Під фризом смуга меандру. В центрі розетта з плодів граната. Фризи розділені поясами лаку. Покриті пурпуром - пов'язка на волоссі жінки, плями на гусях та кружки на окремих плодах гранату. На зовнішній стороні блюда дві горизонтальні лінії. |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | Греція, Родос, Группа Каміра - період "пізнього розквіту" |
| ALLNAMES | 334-АТК МХ. 3959-ПН. Блюдо на високій ніжці з зображенням жіночої голови вліво та протомами гусей між групами променів, звернених вершинами вгору. |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 21&1 |
| DATSOST | 2008-01-15 |
| SIZES_E | д. 23,5 см |
| SIZES_RUS | д. 23,5 см |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | глина |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 2 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | лак |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 3 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | пурпур |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | техніка у чинній інвентарній книзі не вказана. |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 4 |
| VALUE | верхня полиця |
| NAME | Спосіб надходження |
|---|---|
| ID_KL | 24 |
| VALUE | Передача |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | іонійська доби архаїки |
| NAME | Епоха, культурно-історичний період |
|---|---|
| ID_KL | 37 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | У чинній інвентарній книзі епоха не зазначена. |
| NAME | Автентичність предмета |
|---|---|
| ID_KL | 42 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | Оригінал |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | Группа Каміра - період "пізнього розквіту" |
| NOMER | 1 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2008-01-15 |
| COMM | Автор інв. опису 1963 р. - Штітельман Ф.М. |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| NOMER | 2 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2009-11-25 |
| COMM | Інв. дані відредаговані згідно з чинною інв.книгою. |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| ROL | 11 |
|---|---|
| EVENAME | Публікація |
| KLASCOD | 312 |
| TYPE | арх.матеріал |
| FNAME | Інвентарна книга античних виробів з глини, скла і бронзи. № 2. |
| COMM | с. 10: інв. дані (дата заповнення – 28.11.1963 р.). |
| ID_KL | 6 |
| AVTOR | Архів ММХ, одиниця збереження № 146, опис № 7, справа № 1. |
| ID_BAS | 205691 |
| ROL | 12 |
|---|---|
| EVENAME | Тимчасовий список |
| FNAME | АНТИЧНА ЕКСПОЗИЦІЯ Зал 1, Греція, вітрини 1, 2, 3; ліхтар 1. |
| DATAEV | 21.07.2008 |
| ID_KL | 3 |
| ID_BAS | 217303 |
| ROL | 49 |
|---|---|
| EVENAME | Музейна виставка |
| FNAME | “Антична колекція Музею Ханенків. Вибране” |
| DATAEV | 23.01 по 15.03.2014 р. |
| ID_KL | 1 |
| ID_BAS | 260891 |
| ROL | 49 |
|---|---|
| EVENAME | Музейна виставка |
| FNAME | Антики. Вибрані твори античного мистецтва з колекції Музею Ханенків |
| DATAEV | 15.10. - 13.11.2016 р. |
| ID_KL | 1 |
| ID_BAS | 283530 |
| ROL | 12 |
|---|---|
| EVENAME | Тимчасовий список |
| FNAME | АТК 2017 Рест огляд Список для Коваленко ТВ_1 |
| DATAEV | 19.06.2017 |
| ID_KL | 3 |
| ID_BAS | 286296 |