| ID_BAS | 20771 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 21 |
| NFOND | Мистецтво Стародавнього світу |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 3977-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 3977 |
| INVNOM | 339-АТК МХ |
| SHIFR | 9 |
| INV1 | 339 |
| DEFWD | Порожня (рос. - полая) фігурка рибки - накладка на посудину (аплікація). |
| CREAT | І-ІІІ ст. н.е. (вірніше ІІІ ст. н.е.) |
| SIZES | довж. 6,6 см |
| WAY | Згідно з чинною інвентарною книгою: "Отримана в дар від гр. Лєбєдєва Г.А. по акту від 24/ХІІ 1963 р." |
| ENDAT | 24.12.1963 р. |
| ENDAT1 | 1963 |
| ENDAT2 | 1963 |
| COLPR | 1 |
| OPISNIE | Опис як такий в чинній інвентарній книзі відсутній. |
| SAFS | Іризована. |
| COMPNAM | Опис як такий в чинній інвентарній книзі відсутній. |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | Рейнські майстерні |
| ALLNAMES | 339-АТК МХ. 3977-ПН. Порожня (рос. - полая) фігурка рибки - накладка на посудину (аплікація). |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 21&1 |
| DATSOST | 2008-01-17 |
| SIZES_E | довж. 6,6 см |
| SIZES_RUS | довж. 6,6 см |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| COMM | прозоре зеленувато-жовте |
| VALUE | скло |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | техніка у чинній інвентарній книзі не вказана. |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 43 |
| VALUE | полиця |
| NAME | Спосіб надходження |
|---|---|
| ID_KL | 24 |
| VALUE | Дарунок |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | античне скло |
| NAME | Епоха, культурно-історичний період |
|---|---|
| ID_KL | 37 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | У чинній інвентарній книзі епоха не зазначена. |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | Рейнські майстерні |
| NOMER | 1 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2008-01-17 |
| COMM | Інвентарні дані 1963 р. укладені Штітельман Ф.М. |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| ROL | 11 |
|---|---|
| EVENAME | Публікація |
| KLASCOD | 312 |
| TYPE | арх.матеріал |
| FNAME | Інвентарна книга античних виробів з глини, скла і бронзи. № 2. |
| COMM | с. 11: інв. дані (дата заповнення – 24.12.1964 ? - очевидво, помилка - має бути 1963 р.). |
| ID_KL | 6 |
| AVTOR | Архів ММХ, одиниця збереження № 146, опис № 7, справа № 1. |
| ID_BAS | 205691 |