| ID_BAS | 20796 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 21 |
| NFOND | Мистецтво Стародавнього світу |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 4328-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 4328 |
| INVNOM | 341-АТК МХ |
| SHIFR | 9 |
| INV1 | 341 |
| DEFWD | Глек одноручний червонолаковий. |
| CREAT | ІІ ст. до н.е. |
| SIZES | вис. 17 см; д. він. 5,5 см; д. ніжки 5 см |
| WAY | Згідно з чинною інвентарною книгою: "Отриманий в дар від гр. Ткачук М.С. по акту № 9 п.п. від 17/ХI-1967 р." |
| ENDAT | 17.11.1967 р. |
| ENDAT1 | 1967 |
| ENDAT2 | 1967 |
| COLPR | 1 |
| OPISNIE | Горло трубчасте, закінчується розтрубом. Вінця відігнуті і ледве помітно нахилениі всередину. Тулово округле донизу звужується. В середній його частині ребро. Дно злегка опукле з рельєфною точкою в центрі. Поверхня вкрита червоним лаком бурого відтінку, що місцями набув чорного кольору. |
| SAFS | Значна частина ніжки збита. Відколи на вінцях. На всій поверхні лак потертий. |
| COMPNAM | Горло трубчасте, закінчується розтрубом. Вінця відігнуті і ледве помітно нахилениі всередину. Тулово округле донизу звужується. В середній його частині ребро. Дно злегка опукле з рельєфною точкою в центрі. Поверхня вкрита червоним лаком бурого відтінку, що місцями набув чорного кольору. |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | Місце виготовлення у чинній інвентарній книзі не вказане. |
| ALLNAMES | 341-АТК МХ. 4328-ПН. Глек одноручний червонолаковий. |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 21&1 |
| DATSOST | 2008-01-18 |
| SIZES_E | вис. 17 см; д. він. 5,5 см; д. ніжки 5 см |
| SIZES_RUS | вис. 17 см; д. він. 5,5 см; д. ніжки 5 см |
| CREATOT | 1915-1916 рр. |
| CREATOT1 | 1915 |
| CREATOT2 | 1916 |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | глина |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 2 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | лак |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | техніка у чинній інвентарній книзі не вказана. |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 5 |
| VALUE | полиця |
| NAME | Спосіб надходження |
|---|---|
| ID_KL | 24 |
| VALUE | Дарунок |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | червонолакова |
| NAME | Епоха, культурно-історичний період |
|---|---|
| ID_KL | 37 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | У чинній інвентарній книзі епоха не зазначена. |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| COMM | Знайдений у 1915-1916 рр. в поселенні Чілачики (в 30 км від Керчі). |
| VALUE | Місце виготовлення у чинній інвентарній книзі не вказане |
| NAME | Місци знахідки |
|---|---|
| ID_KL | 90 |
| COMM | (в 30 км від Керчі) |
| VALUE | поселення Чілачики |
| NOMER | 1 |
|---|---|
| NAME | Упорядник |
| ROL | 15 |
| ALLNAMES | Чуєва Катерина Євгенівна |
| DOLJN | генеральний директор музею |
| DATSOST | 2008-01-18 |
| COMM | Автор інв. опису 1967 р. - Штітельман Ф.М. |
| CHECKINP | 1 |
| ARTIST_ID_BAS | 125653 |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| ROL | 11 |
|---|---|
| EVENAME | Публікація |
| KLASCOD | 312 |
| TYPE | арх.матеріал |
| FNAME | Інвентарна книга античних виробів з глини, скла і бронзи. № 2. |
| COMM | с. 12: інв. дані (дата заповнення – 17.11.1967 р.). |
| ID_KL | 6 |
| AVTOR | Архів ММХ, одиниця збереження № 146, опис № 7, справа № 1. |
| ID_BAS | 205691 |
| ROL | 12 |
|---|---|
| EVENAME | Тимчасовий список |
| FNAME | АНТИЧНА ЕКСПОЗИЦІЯ, Зал 2, Рим, вітрини 4 та 5 |
| DATAEV | 21.07.2008 |
| ID_KL | 3 |
| ID_BAS | 217315 |