| ID_BAS | 24409 |
|---|---|
| TIPO | 1 |
| FOND | 26 |
| NFOND | Східний живопис |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 3372-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 3372 |
| INVNOM | 371-ЖВ МХ |
| SHIFR | 23 |
| INV1 | 371 |
| DEFWD | сувій |
| PNAM | Конусоподібні гори |
| SIZES | 46 х 316 см |
| COLPR | 1 |
| STATUS | 1 |
| ALLNAMES | 371-ЖВ МХ. 3372-ПН, сувій. Конусоподібні гори |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 26&1 |
| DATSOST | 2009-07-06 |
| SIZES_E | 46 х 316 см |
| SIZES_RUS | 46 х 316 см |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | папір |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | туш |
| NAME | Топографія фондова |
|---|---|
| ID_KL | 20 |
| NOMER | 77 |
| VALUE | полиця |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | сувій |
| NAME | Форма |
|---|---|
| ID_KL | 131 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | прямокутник горизонтального формату |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Біленко Галина Іванівна |
| DOLJN | завідувач відділом мистецтв Країн Сходу |
| ARTIST_ID_BAS | 258152 |