| ID_BAS | 28149 |
|---|---|
| TIPO | 4 |
| FOND | 12 |
| NFOND | Євр.Худ. пром. |
| TXRAN | 1 |
| NTXRAN | Основний фонд |
| NOMKP | 5798-ПН |
| TFOND | 1 |
| NOMK1 | 5798 |
| INVNOM | 428-БР МХ |
| SHIFR | 7 |
| INV1 | 428 |
| AVTOR | Невідомий майстер |
| DEFWD | Центральна плита каміну. Геракл у Омфали |
| CREAT | 1880-і рр. |
| CREAT1 | 1880 |
| CREAT2 | 1889 |
| SIZES | 112 х 91 см |
| WAY | Особняк Ханенко 1880-і рр. |
| ENDAT | 2012 |
| ENDAT1 | 2012 |
| ENDAT2 | 2012 |
| COLPR | 1 |
| OPISNIE | Плита декорована композицією на античний сюжет, виконаною в невисокому рельєфі. Трифігурна композиція зображує праворуч сидячого Геракла з веретеном та двох молодих жінок, які стоять ліворуч у приміщенні палацу. Одна з жінок показує рукою на Геракла. Очевидно, що це сама цариця Омфала зі своєю служницею, адже її голову прикрашає діадема. Біля ніг Геракла (на вимощеною плитами підлозі) лежить лев'яча шкура та його величезна палиця; за постатями на дальньому плані видно колони та арку. Композицію обрамлено складними завитками і рокайлями, а також фігурною рамкою, по боках якої зображені в профіль "античні" жіночі голівки з крилами, що спираються внизу на лев'ячі лапи. Тло заповнене трельяжною сіткою з чотирипелюстковими розетками. Плита зверху та по боках обмежена канелірованою рамкою, що оповита стрічкою. Пофарбована в чорний колір. |
| SAFS | Втрачене автентичне фарбування |
| STATUS | 1 |
| MESTIT | Франція, Париж |
| KLEYMA | У правому нижньому куті - виступаюча прямокутна рамка з клеймом: "VAL D'OSNE". |
| ALLNAMES | 428-БР МХ. 5798-ПН. Невідомий майстер. Центральна плита каміну. Геракл у Омфали |
| TFOND_BP | 1 |
| FOND_TXRAN | 12&1 |
| SIZES_E | 112 х 91 см |
| SIZES_RUS | 112 х 91 см |
| NAME | Матеріал |
|---|---|
| ID_KL | 10 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | чавун |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | лиття |
| NAME | Техніка виготовлення |
|---|---|
| ID_KL | 11 |
| NOMER | 2 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | фарбування |
| NAME | Предметний класифікатор |
|---|---|
| ID_KL | 27 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | частина обладнання каміну |
| NAME | Автентичність предмета |
|---|---|
| ID_KL | 42 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| COMM | фірми VAL D'OSNE за моделлю фірми DUCEL (?) |
| VALUE | Відлив |
| NAME | Географія, школи |
|---|---|
| ID_KL | 84 |
| NOMER | 1 |
| ATTR_FUNC | 1 |
| VALUE | Париж |
| NAME | Зберігач |
|---|---|
| ROL | 13 |
| ALLNAMES | Крамарева Олена Альбертівна |
| DOLJN | головний зберігач фондів |
| ARTIST_ID_BAS | 125683 |
| ROL | 12 |
|---|---|
| EVENAME | Тимчасовий список |
| FNAME | прикладне |
| ID_KL | 3 |
| ID_BAS | 260471 |
| ROL | 12 |
|---|---|
| EVENAME | Тимчасовий список |
| FNAME | передача БР |
| ID_KL | 3 |
| ID_BAS | 317412 |